KURS KOMPUTEROWY I JĘZYKOWY W BIBLIOTECE

W Miejskiej Bibliotece Publicznej zakończyła się I edycja kursu komputerowego 50+ Projekt „Technologie ICC Dla Ciebie”. Uczestnicy kursu nabyli umiejętności posługiwania się komputerem i poznali tajniki serfowania po internecje.  Finałem tego przedsięwzięcia był egzamin i otrzymanie certyfikatu ukończenia kuru. Obecnie trwa II edycja kursu i chętni mogą jeszcze się zapisywać. Zajęcia odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Okólnej ( środa i piątek godz. 15:00 ) oraz w MBP Filia Wiślana ( środa i piątek godz. 9:00 ). Prowadzimy również  w naszej placówce i w filiach zapisy na kursy językowe: język niemiecki     i angielski.  Wszyscy, którzy chcą zapisać się na Uniwersytet Trzeciego Wieku, mogą zrobić to w naszych placówkach.

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe i szczegółowe  informacje będzie można uzyskać               w naszych placówkach.