DZIEŃ BABCI W FILII WIŚLANA

Biblioteka to miejsce, gdzie można wypożyczać książki, czytać prenumerowane przez nią czasopisma, uczestniczyć w spotkaniach z autorami, wspólnie spędzać czas, dzielić się radościami                    i smutkami…
      To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce,                w którym każdy jest mile widziany. Dlatego w dniu 23 stycznia  do MBP Filia Wiślana zaproszone zostały babcie – czytelniczki naszej biblioteki oraz dzieci – czytelnicy, którzy przyszli ze swoimi babciami.
      Gościły u nas  Pani Jadwiga Świtaj, Małgorzata Gruza, Stanisława Banach, Elżbieta Nowak, Agnieszka Kurek i Ewa Albińska.
Okazją do wspólnej zabawy był Dzień Babci. Podczas spotkania babcie czytały wnukom książeczki oraz wspólnie malowały serduszka z masy solnej.
     Na zakończenie babcie otrzymały od pracownic biblioteki życzenia oraz po różyczce.