BIBLIOTEKA CZYTA PRZEDSZKOLAKOM

W piątek 24 lutego do Miejskiego Przedszkola Nr 1                  w Dęblinie przybyła z wizytą Pani Milena Kłos z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie. Pani bibliotekarka zaprezentowała przedszkolakom najbardziej lubiane przez najmłodszych serie książek. Ponadto przyniosła ze sobą mnóstwo pięknych książeczek, które dzieci miały okazję obejrzeć. Dzieci miały przyjemność wysłuchać czytanych przez Panią bajeczek, m.in. „Kopciuszek” czy „Śpiąca królewna”. Podczas czytania Pani zwracała uwagę dzieci na poznawcze walory książek, sytuacje humorystyczne, kolorowe ilustracje, podkreśliła też, że warto słuchać, a później czytać książki. Przedszkolaki zapewniły, że              z niecierpliwością będą czekały na następne spotkanie - tym razem w bibliotece.