Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Z PLASTUSIEM PRZEZ ŚWIAT

01.03.2017

Dnia 28 lutego w MBP Filia Wiślana odbyła się lekcja biblioteczna poświęcona Marii Kownackiej z okazji 35 rocznicy śmierci i jej najsłynniejszemu dziełu pt. ”Plastusiowy pamiętnik”. W lekcji wzięli udział uczniowie klasy III Zespołu Szkół Nr 3 w Dęblinie.


czytaj dalej...

BIBLIOTEKA CZYTA PRZEDSZKOLAKOM

01.03.2017

W piątek 24 lutego do Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie przybyła              z wizytą Pani Milena Kłos z Miejskiej Biblioteki Publicznej                w Dęblinie. Pani bibliotekarka zaprezentowała przedszkolakom najbardziej lubiane przez najmłodszych serie książek.


czytaj dalej...

21 LUTY-MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

27.02.2017

W MBP Filii Masów odbyła się impreza pt. „Przedszkolaki recytują” zorganizowana wspólnie z rodzicami 5-6 latków i członkami Dyskusyjnego Klubu Książki, działającym w placówce oraz  wychowawczynią z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Dęblinie.


czytaj dalej...

RUSZYŁA DZIEWIĄTA EDYCJA MISTRZA CZYTANIA

16.02.2017

        Po raz kolejny MBP Filia Rycice zorganizowała konkurs czytelniczy w klasach I - III szkoły podstawowej w Zespole Szkół    Nr 3 w Dęblinie. Konkurs jest skierowany do dzieci, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę ze słowem pisanym.


czytaj dalej...

FERIE ZIMOWE W MBP

30.01.2017

Jak co roku w naszej placówce odbyły się ferie zimowe. Dzieci spotkały się dwa razy. Jednego dnia uczestnicy czytali na głos bajkę pt. „Zupa z gwoździa”, na postawie, której później wykonywały do niej ilustrację.


czytaj dalej...

Licznik odwiedzin: 95991